ban2

Кернесу офіційно оголосили підозру у викраденні, катуванні та погрозах вбивством

Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру Геннадію Кернесу

Як повідомили Еспресо.TV в Генпрокуратурі, слідчими Генеральної прокуратури України 2 березня 2015 року Геннадію Кернесу повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та оголошено про завершення досудового розслідування.

У відомстві зазначили, що станом на 4 березня 2015 року потерпілі та Геннадій Кернес вже ознайомилися з матеріалами кримінального провадження.

На даний час з матеріалами провадження ознайомлюється сторона захисту, після чого кримінальне провадження з обвинувальним актом буде направлено до Вищого спеціалізованого суду України для визначення підсудності.

Нагадаємо, Геннадія Кернеса і двох його охоронців підозрюють у викраданні й побитті учасників Євромайдану в березні минулого року. За словами генпрокурора Віктора Шокіна, Кернесу, у тому числі, інкримінують застосування тортур: "Санкції статті - від п'яти до десяти років ув’язнення".

У свою чергу, Кернес зазначив, що всі кримінальні справи проти нього є політично мотивованими і «помстою» глави МВС Авакова.

Адвокат Кернеса Олександр Гунченко обіцяє дати вичерпну інформацію про позицію захисту за умови, якщо справу буде передано до суду".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"