ban2

Колишньому начальнику охорони екс-Президента В. Януковича оголошено підозру у перешкоджанні проведення мирної акції

Слідчим управлінням прокуратури Київської області повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника Управління - начальнику Служби безпеки Президента України Управління державної охорони України.

Так, вказана особа у січні минулого року, діючи умисно, не маючи на те законних підстав, шляхом виставлення відповідних постів, безпідставно посилаючись на постанову Київського окружного адміністративного суду, перешкоджала масовому руху людей на території села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області до резиденції колишнього Президента України В. Януковича «Межигір’я» для проведення вуличної ходи, обмежуючи тим самих конституційні права громадян України.

Злочинні дії підозрюваного кваліфіковано за ст. 340 КК України, тобто незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій.

Прокуратура Київської області звертається до громадян, яким відомо про порушення конституційних прав громадян під час Революції Гідності, з проханням повідомити про ці події орган досудового розслідування.


За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"