ban2

У Нью-Йорку відкрили фотовиставку, присвячену сучасним українським жінкам-героїням

В українському представництві при ООН в Нью-Йорку відкрили виставку про роль українських жінок у врегулюванні конфлікту на Донбасі, про їхній героїзм і жертовність

Народні депутати-жінки разом з послом України при ООН Ігорем Сергєєвим відкрили фотовиставку "Жінки: війна і мир", присвячену подіям на Донбасі. Захід відбувся у Постійному представництві України при ООН у Нью-Йорку під час 59 сесії комісії ООН зі становища жінок, повідомляє Соцпортал.

Відкриваючи виставку, народний депутат, Уповноважена президента з питань мирного врегулювання на Сході Ірина Геращенко зазначила, що повну відповідальність за гуманітарну кризу на Донбасі, за зруйновані міста і села несе керівництво Росії та терористи, яких воно підтримує та фінансує.

Геращенко наголосила, що українська влада збирає фактаж злочинів, вчинених Росією і проросійськими терористами, аби не лише говорити про них світові, а й підготувати позови до міжнародних судів. Депутат підкреслила, що у цій війні найбільше страждають українські діти і жінки. При цьому жінки виконують героїчну роботу з підтримки армії, допомоги переселенцям, підтримки держави в цілому.
Ірина Геращенко наголосила, що революція Гідності і війна на Сході виявили найкращі риси українських жінок, сприяли тому, що жінки сьогодні більше залучені до прийняття рішень і мають більшу присутність в органах влади. Але цей відсоток абсолютно недостатній. "Кількість жінок в парламенті, уряді та інших владних інститутах є низькою і не відповідає високому освітньому і професійному рівню українок, їх реальному внеску в розбудову і захист держави", - зазначила депутат.

У рамках роботи комісії українська жіноча парламентська делегація зустрінеться з керівництвом ООН та Червоного Хреста, щоб обговорити гуманітарну ситуацію на Донбасі, збільшення допомоги Україні, зокрема, задля вирішення проблем переселенців, конкретні гуманітарні проекти. А також акцентує увагу на порушеннях прав жінок та дітей на окупованих бойовиками територіях і в анексованому Криму.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"