ban2

"Гайдамаки" заспівали в Німеччині та роз'яснили, що в Україні воюють не американці

Український гурт "Гайдамаки" завершив першу частину туру "УКРОП"

"Гайдамаки" провели серію концертів містами Німеччини, презентувавши місцевим мешканцям та українській діаспорі програму з нового альбому "УКРОП", вихід якого в Україні заплановано на початок квітня, повідомляє Еспресо.TV.

Крім власне музики, концерти були наповнені інтерактивним спілкуванням з публікою на тему Українського Опору. Цікаво, що багато хто, навіть в західній Німеччині, навіть серед німців, досі вважає, що в Україні воюють американські солдати. Тому спростувати це взялися українські музиканти.

До того ж, всі охочі могли долучитися до благодійності та зробити внески на користь благодійного фонду "Оберіг Роду". "Гайдамакам" вдалося зібрати деякі кошти, які будуть передані на потреби українських бійців на передовій. Туди ж підуть і гроші, отримані від реалізації дисків, фірмових футболок від гурту, а також патріотичної символіки, яку публіка мала можливість придбати на концертах.

Українська частина туру на підтримку альбому "УКРОП" почнеться з грандіозного концертного шоу в Києві, яке відбудеться 16 квітня, і пройде більшістю великих міст України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"