ban2

ШВАБова двадцятка. ВИПУСК №8.

20 -те МІСЦЕ. "Made in Ukraine" Что производит Украина Нам чим є гордитися, і це НЕ все. Я так хочу зробити такий аналіз на сайті окремо - але НЕ має помічників. Найду. Інформаційна аналітика. 

19 -те МІСЦЕ. Немного из прошлого, настоящего и будущего... Цікаві 2 історії в сучаному Донбасі зараз та в Москві в Росії Файні історії. 

18 -те МІСЦЕ. Олена Степова: Геополитическое (ну, дюже некультурное, а шо делать) Не стоит начинать войну через... Олена Степова, це бренд - просто читайте та насолоджуйтеся. Файні історії. 

17 -те МІСЦЕ. Кровавая расправа на Западной Украине (видео) Бандерівці ВСІХ ворогів знищують. Відео 18+ Файні історії. 

16 -те МІСЦЕ. Когда на сцену поднялся боец-доброволец - зал взорвался овациями Зустріч захисника - тепла та щира Файні історії. 

15 -те МІСЦЕ. И тут украинский пограничник с криком "Смерть москалям!" кинулся на меня Подорож через Україну в Крим, як це страшно! Файні історії. 

14 -те МІСЦЕ. Президент Росії Володимир Путін заявив, що не хотів стояти в черзі з високопоставлених осіб в очікуванні вильоту, тому залишив саміт раніше Відмазка суперова. Новина 

13 -те МІСЦЕ. Знай, вся Сибирь за вас! Історія в Криму, багато людей підтримують Україну Файні історії. 

12 -те МІСЦЕ. "Правий сектор" висловив "глибоке занепокоєння", що відтепер не зможе "вести легальну діяльність на теренах РФ" Сама назва вже розмішить. Новина 

11 -те МІСЦЕ. Васильева: Война закончится через месяц, не позже, потому что у Путина скоро закончатся солдаты Мужня жінка із Росії - одна зробила стільки багато для України Інформаційна аналітика. 

10 -те МІСЦЕ. Значит, что-то хорошее в МВД происходит! Не один тиждень ця історія в двадцятки. Ви ще не читали? Файні історії.

9 -те МІСЦЕ. Что это - шизофрения или вопиющая беспринципность? Цікавий аналіз рішень терористів Інформаційна аналітика. )

8 -те МІСЦЕ. Путин свернет кампанию на Донбассе, узнав, что Украина получила оружие от США — эксперт Цей прогноз подобається, але на скільки він ймовірний? Інформаційна аналітика. )

7 -те МІСЦЕ. Откровения Сороса и Каспарова - последнее предупреждение Путину. Дальше игра пойдет на полное и открытое уничтожение. Цей допис вже не вперше в двадцятці. пока не доходить Путіну. Жаль. Інформаційна аналітика. 

6 -те МІСЦЕ. вона знов прийшла, як і обіцяла.. і вона з Луганська!!!!! Історія про бабулю з Луганська. ВАРТО ВСІМ ПРОЧИТАТИ!!! Це ГЕРОЙ УРКАЇНИ!!! Ця історія знову в ТОП 20. Файні історії.)

5 -те МІСЦЕ. Хочу, чтобы это увидели ДНР и ЛНР, чтобы вкусили еще больше "русского мира"! А будет еще хуже, давайте ватники вперед, в росию!!! Життя в Росії, теперішнє, шо по теліку НЕ покажуть!!! Інформаційна аналітика. 

4 -те МІСЦЕ. Путина действительно пришибло Сподіваюся, що хоч трішки розуу в нього лишилося. Файні історії.

3 -тє МІСЦЕ. Атака на Путіна на саміті G20: Обама, Ебботт та інші західні лідери вели себе демонстративно Організатори створили російської делегації проблеми навіть з вибором готелю Новина від самих російсбких ЗМІ!!! Новина 

2 -ге МІСЦЕ. Пісня Океана Ельзи з фотками КІБОРГІВ взорвала весь інтернет. з цієї маленької історії можна сміятися довго!!! І вже сміємося місяць. Новина 

1 -ше МІСЦЕ. Де Я?   Файні історії. Просто смішно. і не перший тиждень.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"