ban2

Лист українських козаків кремлівському карлику

Написано біля могили славетного запорозького кошового Івана Сірка

Ти – виродок віку, скажене цуценя кегебістське із намордником наполеончика. Мало тебе, Володьку, били-дубасили у дитинстві, бо дурість так і не витрясли. Об стінку, очевидно, ненароком хтось зачепив твоєю голівкою, а наслідки до сих пір дають про себе знати і хвороба з кожним днем прогресує.

Який ти в чорта лицар, коли із тебе насміхається увесь народ порядний, самозванець придуркуватий!

Ти – кровавий злодій, який обікрав народи, які, обмануті і зомбовані міфічними імперськими доктринами, погодилися тобі довірити владу. Найбільше брехло федеративне, пам’ятай народну мудрість: «Брехнею весь світ пройдеш, та назад не повернешся!».

Ти жодній нормальній людині не друг, не товариш і не брат, відомий кремлівський кат, знищуєш усіх, хто тобі не угодний, кидаєш у прірву розумних людей, а мільйони – на узбіччя життєвих доріг, щоб вони спивалися і валялися попідтинню. Правда, найгірших із гірших визбируєш по всіх імперських просторах і відсилаєш собачою смертю подихати на українських землях.

Не захотів ти, Путін, жити із нами-козаками у мирі та спокої. Посіяв вітер, а пожнеш бурю. І відсахнуться від тебе усі народи світу, навіть останньої імперії, що своїм смородом від тебе уже запаскудила планету і ось-ось розвалиться на дрібнесенькі шматочки. Прокляне тебе рід людський, а особливо люд московський, що не умів ти господарювати, а хотів власні кишені поповнювати, як кочівник-перекотиполе, за чужий рахунок.

І буде над тобою суд великий, і гнатимуть тебе у шию навіть ті, хто ще сьогодні заглядає тобі у рота. Тікати ж буде нікуди!

Запрошуємо тебе на нашу землю козацьку. Правда, цілувати у те місце, куди вказували славні хлопці-запорожці турецькому султану, не дозволимо, бо ти й такого не гідний. Заслужив ти, за нашим Звичаєм, бути посадженим на палю, але цього робити не будемо. Обіцяємо! Посадимо тебе у клітку та й возитимемо від села до села, від міста до міста, щоб усі бачили справжнє ху#ло недоношене.

Джерело: Українські легенди

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"