ban2

Уряд опублікував розпорядження щодо додаткових санкцій проти Росії

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Кабінет міністрів України опублікував сьогодні розпорядження № 808-р "Про розширення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів", передає УНН з посиланням на прес-службу уряду.
В тексті разпорядження зазначається, що розпорядження було прийняте у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, які призвели до порушення територіальної цілісності України.
"Застосувати до фізичних осіб санкції за переліком згідно з додатком 1 (для службового користування); застосувати санкції до юридичних осіб за переліком згідно з додатком 2 (для службового користування). Органам державної влади, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій, протягом строку дії санкцій у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як санкція, або волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як санкція, проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються санкції", - йдеться у повідомленні.
Крім того, зазначається, що Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням РНБО щодо застосування санкцій подати відповідну інформацію компетентним органам Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання про запровадження аналогічних санкцій.
Як повідомляв УНН, міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що Кабмін 12 серпня схвалив розширений пакет санкцій проти РФ

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"