ban2

Окружний адмінсуд Києва визнав приватизацію "Феофанії" незаконною

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов прокуратури Шевченківського району столиці та визнав незаконним передачу у приватну власність приміщень Державного підприємства "Лікувально-профілактичний комплекс "Феофанія", що належать Національній академії наук України

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу прокуратури м. Києва.

"Установлено, що у 2010 році право власності на нежитлові приміщення лікувального закладу загальною площею майже 6000 кв.м. зареєстровано за фізичною особою на підставі рішення Ворошиловського районного суду міста Донецька, нібито ухваленого понад 10 років тому", - йдеться у повідомленні.

Проте, прокуратурою встановлено, що районний суд міста Донецька зазначену справу ніколи не розглядав і рішення щодо приміщень столичного лікувального комплексу не ухвалював.

"За цих обставин прокуратурою Шевченківського району подано до суду позов з вимогою скасувати запис державного реєстратора про реєстрацію права власності на нерухомое майно ДП "Лікувально-профілактичний комплекс "Феофанія" за фізичною особою", - повідомили в столичній прокуратурі.

Суд, погодившись із позицією прокуратури, задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"