ban2

Опитування показало, що більшість українців пишаються своїм громадянством

Більшість населення України - 67% - пишаються тим, що є громадянами своєї країни

Про це свідчить загальнонаціональне опитування населення, проведене Інститутом соціології НАН України у співпраці з благодійним фондом "Інтелектуальна перспектива", повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Українську Правду.

"Абсолютна більшість населення України (67%) пишаються тим, що вони є громадянами України, причому це почуття поступово зростало з кожним роком", - зазначила старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України, директор фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Вона зазначила, що в 2004 році 38% респондентів пишалися тим, що є громадянами України. Вже в 2005 році цей відсоток зріс до 53%. У 2013 році кількість таких респондентів було 48%, а в 2014 році - 61%.

Коментуючи результати опитування, Бекешкіна висловила думку, що "зараз відбувається інтенсивний процес формування української нації".

Опитування відбувалося 26 червня - 18 липня по квотній вибірці, що репрезентує доросле населення (від 18 років).Опитування проводилося у всіх областях України, крім Автономної Республіки Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей методом персонального інтерв'ю за місцем проживання респондентів.

Всього було опитано 1802 людини. Помилка вибірки не перевищує 2,3%.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"