ban2

Харків’янка-п’ятикласниця на виграні в конкурсі кошти допомогла пораненому в АТО бійцю

Юна харків’янка Оля Толстая, яка навчається у п’ятому класі однієї з харківських шкіл, нещодавно стала переможцем обласного конкурсу «Історія моєї родини». На отриману грошову винагороду дівчинка придбала необхідний одяг та передала одному з важкопоранених бійців, який знаходиться на лікуванні в Харківському медичному клінічному центрі Північного регіону.

— Ще перед початком змагань я вирішила, що якщо переможу, то на усю суму, яку отримаю, придбаю якусь необхідну річ та подарую військовому герою, який лікується у Харкові, — розповіла Ольга Толстая. — Когось конкретно я не шукала. Просто хотіла зробити приємно будь-якому захиснику нашої країни.

Разом з мамою Оленою, дівчинка відвідала поранених бійців у військовому шпиталі та передали подарунок нещодавно прибулому на лікування Олександру Батурі, який отримав важкі поранення під час бою поблизу населеного пункту Луганське, що на Донеччині.

— Я був дуже вражений, коли отримав цей подарунок ще від зовсім юної дівчинки, — зазначив Олександр. — Приємно знати, що тут, на мирній території, нас люблять і про нас піклуються, а особливо коли ця турбота надходить від дітей.

Відтепер Оля з мамою навідують пораненого бійця і сподіваються, що вже зовсім скоро він видужає та зможе самостійно встати на ноги.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"