ban2

Ми готуємо терористам багато сюрпризів, – команда “Миротворця”

Окремі чиновники намагаються закрити проект, однак актив ініціативи продовжує розробки і готує нові операції.

Про це кореспонденту ІНФОРМАТОРа розповів представник команди сайту “Миротворець”, фахівець з інформаційних операцій Ігор Савчук.

“Після того, як Мінстець (Міністерство інформаційної політики, – ред.) “роздув” скандал через нашу публікацію списку журналістів, які співпрацювали з терористами, нічого не змінилося.

Продовжують активну діяльність проти нас Тетяна Попова (заступник міністра інформаційної політики, – ред.) та її оточення. Вони продовжують шукати зачіпки, щоб дискредитувати “Миротворець”. Нас продовжують поливати брудом: головним ініціатором виступає Тетяна Попова. Однак проект і далі існує та робить свою справу”, – запевняє експерт проекту.

“Антон Геращенко презентував нову розробку проекту – онлайн-мапу. На ній зібрані адреси терористів і найманців з Росії, які воюють на Донбасі. Над цим працювали волонтери, у більшості – фахівці у ІТ-сфері. Також підключаються люди, які тимчасово допомагають і працюють.

Окремо можу відзначити, що після закидів Мінстеця, “Миротворець” став ще популярнішим і вийшов у публічну сферу. У нас з’явилося багато помічників, які на волонтерських засадах допомагають нашому проекту”, – продовжує він.

“Наразі до бази “Миротворця” внесено понад 70 тисяч людей, які є “об’єктами дослідження” наших фахівців. Окрім терористів “ЛДНР” є зрадники з Криму та громадяни і військовослужбовці РФ, які приймали участь у агресії проти України. Ми підготували окупантам багато нових сюрпризів, тому, гадаю, проти нас будуть продовжувати викидати нові фейки”, – підсумував Ігор Савчук.

Нагадаємо, 21 липня Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook презентував нову розробку сайту “Миротворець” з онлайн-мапою зафіксованих ними терористів та військовослужбовців, які воюють на Донбасі.


У травні 2016 року сайт “Миротворець” оприлюднив списки журналістів, котрі співпрацювали з російськими терористами та армійськими частинами, які окупували Донбас. Це призвело до скандалу та вимог з боку ряду чиновників закрити проект.

У відповідь міністерство Інформаційної політики пікетували активісти та бійці АТО з вимогами припинити тиск на проект.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"