ban2

Литовська художниця відвідала прикордонників на лінії зіткнення

Відома литовська художниця Беата Куркуль, відвідала прикордонників на лінії зіткнення. Про це кореспонденту УНН повідомляє глава прес служби Донецького прикордонного загону Світлана Савчук.

Знана в Україні литовська художниця Беата Куркуль побувала сьогодні у прикордонників на самій лінії зіткнення. Вперше вона прибула з візитом в зону АТО до прикордонників Донецького загону.

Знайомство відбувалось на ділянці відповідальності загону, першим з яких стала оперативно-бойова прикордонна комендатура "Сартана" та контрольний пункт "Гнутове". На останньому, Б.Куркуль ближче познайомилась із специфікою служби прикордонників на лінії зіткнення та відвідала одні з передових позицій стражів рубежу. Примірявши на себе амуніцію воїнів, Б.Куркуль спробувала себе в ролі військового. Радо спілкувалась із своїми шанувальниками та дарувала обереги на згадку.

Нагадаємо, 17 вересня о 10.00 у центрі сучасного мистецтва ім. А.Куїнджі стартує виставка Беати Куркуль під назвою "Кордон", присвячена українським воїнам-прикордонникам.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"