ban2

У Раді готові влаштувати візит Ле Пен в зону АТО

У Верховній Раді готові організувати кандидату на посаду президента Франції Марін Ле Пен поїздку до зони АТО, щоб та особисто побачила наслідки "російського миру"
Про це на сторінці у Facebook повідомила член групи з міжпарламентських зв'язків з Францією Ірина Фріз.

"З приводу заяви кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен з Криму. Як член міжпарламентської групи дружби Україна-Франція, я готова організувати візит пані Ле Пен до України для того, щоб вона на власні очі побачила ситуацію в країні і здійснила візит на схід в зону АТО для того, щоб побачити наслідки "російського миру", - написала депутат.

Фріз висловила переконання, що Ле Пен є патріоткою Франції і завдяки візиту в Україну вона свою риторику змінить.

"Незважаючи на те, що пані Ле Пен відкрито фінансується і має кредитну лінію від Росії, думаю, їй не вистачає зовнішньополітичного досвіду та інформації для того, щоб оцінити ситуацію в Україні і російську політику на пострадянському просторі. Міграційна проблема, що лежить в основі передвиборної програми Ле Пен, була створена саме через втручання Росії в сирійський конфлікт і бомбардування Кремлем населених пунктів. Тому Ле Пен, на жаль, недостатньо розуміє роль Росії у кризових явищах у самій Франції", - заявила народний депутат.

Нагадаємо, Марін Ле Пен в інтерв'ю телеканалу BFMTV заявила, що не вважає анексію Росією Криму незаконною.
СБУ зможе заборонити в'їзд до України кандидату в президенти Франції Марін Ле Пен.
Згодом стало відомо, що лідер французьких ультраправих сил, що балотується в президенти Франції, Марін Ле Пен наразі не збирається відвідувати Україну.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"