ban2

Студенти Херсонщини зібрали для військових сім тон томатів

Студенти Херсонщини зібрали для військових сім тон томатів. Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповіла Наталія Возаловська.

Зокрема ось що відбувалося на полях:

"Друзі!

Сьогодні ми збирали помідори для наших захистників. Ми зробили заклик, на який відгукнулися студенти Херсонського вищого професійного комерційного училища №15, Херсонського училища сервісу та дизайну №18, професійно - технічного училища № 14 м.Нова Каховка, Новокаховського професійного технічного ліцею.

Коли ми їхали на поле, дорогою зустріли величезну військову колону, яка проводила навчання по наведеннню понтонно-мостової переправи. Діти прикипіли до вікон і як зачаровані дивилися на військову техніку. Шкодували, що танків не побачили.))

Ці діти і їх наставники великі молодці. Працювали з таким азартом, що за півтори години зібрали біля 7 тон томатів на 2 машини. А коли повз поле їхали військові і їм сигналили та махали руками, то це ще більше додавало азарту. На запитання чи не замерзли відповідали одне: нормально, в окопах холодніше.

Я щиро вдячна цим чудовим дітям і їх батькам за таке виховання.

Я також щиро дякую обласному управлінню освіти, департаменту АПК, департаменту транспорту ОДА за допомогу в організації цієї поїздки.

Військові з 17 та 42 батальйонів також висловлюють студентам щиру подяку та вже запросили до себе в гості.
Якраз і квашені помідорчики будуть готові."

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"