ban2

Італія прийняла на лікування двох тяжкопоранених українських військових

23 грудня до столиці Італії Рима прибули на лікування двоє українських військовослужбовців, тяжко поранених під час бойових дій на Донбасі. Як повідомив військовий аташе посольства України в Італії Олександр Верещак, чоловіків доставили спеціальним літаком Міністерства оборони Італії.

Військові ЗСУ будуть лікуватися у військовому шпиталі оборонного відомства Італії в Римі, передає Радіо Свобода.
Подробиці про діагноз і призначену терапію українським пацієнтам не повідомляють. Період перебування поранених в шпиталі наразі не визначений. Як кажуть дипломати, це залежатиме від стану їхнього здоров’я.

Транспортування військовослужбовців і лікування оплачує італійська сторона. Це перші українські військові, лікування яких повністю фінансує Міністерство оборони Італії, додали в дипвідомстві, не вказавши втім, про яку саме вартість йдеться.

Двосторонні переговори і підготовка до прийняття військових на лікування в Італії тривала близько двох років. Військовий аташе посольства України в Італії Олександр Верещак не виключив, що на основі домовленостей до Італії приїдуть й інші військовослужбовці-учасники АТО.

Раніше в Італії вже лікувалися учасники бойових дій на Донбасі. Частина з них приїжджала для складного протезування кінцівок.

Нагадаємо, 35-річна Ольга Юріна – боєць батальйону «Донбас», що нині входить до Національної гвардії – потребує подальшої підтримки у своїй боротьбі із раком. Завдяки допомозі українців з діаспори в Італії вона вже пройшла перший чотирьохмісячний курс лікування і наразі знаходиться в Україні в очікуванні відкриття візи для наступної поїздки до італійської клініки, де на неї чекає операція.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"