ban2

Промисловці Києва допомагають переселенцям зі Сходу країни та Криму

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Промисловці та підприємці столиці допомогли сотням тимчасово переселеним зі Сходу країни та АР Крим знайти житло та роботу. Про це поінформував директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко, повідомили УНН у прес-службі КМДА.

“Промисловий сектор Києва з охотою надає можливості людям, які шукають прихисток у столиці, знайти для себе роботу. Зокрема, “Завод Ленінська кузня” прийняв на роботу 4 переселенця з Луганська. А “Київський бронетанковий завод” надав 5 робочих місць громадянам з АР Крим, — сказав директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва. — Сьогодні також з “Київського заводу „Радар“ мені повідомили, що декілька осіб із Донецької області знаходяться в них на стадії оформлення. Хочу наголосити, що робота знайдеться для всіх охочих. Адже у промислових підприємствах все ще нараховується понад 300 вакансій. Звичайно, ми не можемо гарантувати набагато вищий за середній рівень заробітної плати. Але на 3000-5000 тис. гривень розраховувати можна. Погодьтесь, це ліпше ніж нічого”.

За словами директора Департаменту, столичні підприємства також надають місця для проживанням тимчасово переселеним громадянам. Серед таких підприємств він відзначив “Електронмаш”, який надав 13 кімнат для розміщення 40 осіб переселенців із зони АТО, “Київміськбуд” і “Завод Ленінська кузня”, що прихистили громадян з Криму.

М.Кузьменко розповів, що крім розселення та працевлаштування київські промисловці допомагають переселенцям у буквальному сенсі — чим можуть. Так, наприклад, “Кнауф Гіпс Київ” має можливість надати будівельні матеріали. Тому вони виділили сім’ям військових передислокованих з Криму гіпсокартонні листи, сухі суміші на суму 11,5 тис. грн. “Транссигнал” виділив приміщення для зберігання та надання теплих речей переселенцям, які знаходяться в Києві.

“Ми чудово розуміємо, що сьогодні як ніколи, тисячі людей у Києві та в усій Україні потребують допомоги. Вони знаходяться сам на сам у скрутних умовах тимчасового проживання. Київська влада підтримує і буде підтримувати наших громадян, допомагати їм віднайти себе у нових умовах. Хочу ще раз звернути увагу тимчасово переселених зі Сходу та Криму на допомогу від промислового сектору Києва. Ми можемо вам допомогти”, — наголосив М.Кузьменко.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"