Туреччина виділить ЗСУ понад $3 млн
- Опубліковано в Україна змінюється
- 0 коментарів
Туреччина в 2017 році виділить понад $3 млн для Збройних сил України. Про це у Twitter повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга за результатами зустрічі з представником Міністерства оборони цієї країни.
"Чудове закінчення року - підписав Угоду - буде допомога Турецької республіки в 2017 році для української армії на 3,1 млн доларів. Стратегічне партнерство в дії", - повідомив Сибіга.
Раніше повідомлялося, що Україна і Туреччина планують почати спільне виробництво танків, ракет і безпілотних літальних апаратів. За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, Туреччина зацікавлена в розвитку співробітництва з Україною у сфері оборонної промисловості.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Канада направила Україні 11 тонн гуманітарної допомоги, - МЗС
- У Мережі з'явились фото наднового озброєння, яке президент Порошенко привіз в Маріуполь в якості подарунка на Новий рік для захисників України
- Канадський "тіньовий" міністр вимагає підписати військову угоду з Україною
- В українській армії з'являться штатні капелани
- Польські медики подарували львівському госпіталю сучасний реанімобіль