ban2

Тернопільська область вирішила допомогти відбудувати об'єкти на Луганщині

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Тернопільська облдержадміністрація вирішила надати допомогу з відновлення будівель загальноосвітньої школи №1 у селищі Станиця Луганська та обласного протитуберкульозного санаторію у с.Кримське Новоайдарівського району, передає УНН з посиланням на прес-службу ОДА.

“Тернопільська ОДА спільно з волонтерами, організацією Товариства Червоного Хреста оголошують збір коштів на відбудову об’єктів інфраструктури на звільнених територіях. Ми звертаємося до всіх небайдужих долучитися до цієї ініціативи і допомогти нашим братам зі східних областей України. Це буде наш внесок не тільки у відновлення одного з регіонів нашої держави, а й в налаштування дружних стосунків з громадою звільненої Луганщини”, — цитує прес-служба заступника голови ОДА Леоніда Бицюру.

За даними директора департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської ОДА Володимира Харченка, у санаторії зруйновані харчовий блок, їдальня, вибиті вікна. На необхідні роботи потрібно 5 млн грн, інформує прес-служба.

Збиратимуть кошти на спеціальний рахунок Тернопільської обласної організації Товариства Червоного хреста.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"