ban2

У Львові на Святі Шоколаду збирають кошти для військових

Сьогодні, 6 березня, у Львівському палаці мистецтв на вул.Коперника,17 о 14:00 стартувало VIII Національне Свято Шоколаду, повідомляє кореспондент Galnet.
«Цьогоріч важливо, щоб у такий непростий час ми могли хоча б на три дні забути про негаразди і думати тільки про хороше», – зазначив директор свята Андрій Сидор. Він наголосив, що свято дає шанс показати себе не лише великим брендам, а й кондитерам, які лише починають свою справу.
Спеціальними гостями свята стали шеф-кухар Євген Сушко та співак Павло Табаков. Вони готують традиційний львівський сирник та трюфелі, які може скуштувати кожен, хто пожертвує від 20 гривень на допомогу бійцям АТО. Зібрані кошти планують передати до Гарнізонного храму Петра і Павла для придбання необхідних військовим речей.
Готуючи перший сирник, П.Табаков зізнався, що дуже любить не лише ласувати десертами, а й готувати їх, а в юності навіть обирав, ким йому стати – кухарем чи співаком.
Протягом усього свята діятиме «Дитяча шоколадна країна», де найменші ласунки зможуть власноруч виготовити солодощі. Також свої ексклюзивні свічки-десерти презенту «Львівська свічкова мануфактура».
Крім того, на святі можна скуштувати шоколадні млинці, карамель, гарячий шоколад просто із шоколадного фонтану та інші смаколики. Гостей також пригощають кавою, звареною в джезві на піску.
Сьогодні свято триватиме з 14:00 до 21:00, 7 та 8 березня – з 12:00 до 21:00.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"