ban2

У Чернівцях студенти склали герб кримських татар

У Чернівцях сьогодні студенти влаштували патріотичний флешмоб. Із синьо-жовтими листівками вони вийшли у двір місцевого університету і записали відео-звернення до однолітків, які проживають на території окупованого Криму. Мета акції - показати, що Україна єдина.

Тетяна Горбачова - з Криму - вже рік навчається в Чернівецькому національному університеті. Дівчина - майбутній агроном. Здобувати освіту на Західній Україні вирішила після проведення славнозвісного референдуму - 16 березня 2014.

"Я приїхала сама. Звісно, і досі є люди, які кажуть повертайся назад. Нащо тобі та Україна здалася, ті укри? Але я думаю, що Україна - наша рідна країна", - говорить Тетяна Горбачова, студентка Чернівецького національного університету.

Таких студентів, як Тетяна, в Чернівцях уже майже сотня. Вони не називають себе біженцями чи переселенцями. І просять однолітків, які залишились там, на окупованому півострові, не довіряти російській пропаганді.

"Ми хочемо показати, що ми єдиний український народ, що Крим - це Україна, не зважаючи на псевдо референдуми і заяви і. т. д", - говорить Юрій Темофійчук, ініціатор флешмобу.

Патріотичний флешмоб організатори розділили на дві частини. Спершу, за задумом, студенти утворюють кримськотатарський герб, а потім - прапор України. Трихвилинний ролик знімають у дворі Резиденції національного університету - кілька місцевих відео-операторів і фотографів.

Потім студенти записали спеціальне відеозвернення - згадали й про війну на Донбасі.

"Сподіваюсь, що для вас Україна така ж дорога, як і для кожного, хто живе на цій території. Тільки разом ми зможемо відвоювати наше спільне майбутнє", - говорять.

Вже готовий ролик студенти пообіцяли змонтувати до кінця дня. Його можна буде переглянути в Інтернеті.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"