ban2

Українська артилерія "закидала гвоздиками" склад бойовиків з пальним і снарядами

Українські артилеристи у відповідь на обстріл бойовиків знищили ворожий склад з боєприпасами та пальним, не забувши попередити про це ОБСЄ.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів радник Президента України Юрій Бірюков, зазначивши, що для відповіді на атаку бойовиків достатньо було попередити спостерігачів ОБСЄ і Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню.

Перехват сепарського радіо: реактивна артилерія ВСУ обстріляла автобазу в _населенний пункт_ (північносхідна околиця) де знаходився склад ПММ (паливно-мастильних матеріалів — "24"), склад з БК (боєкомплектом — "24") до ствольної артилерії, а також гаубиці Д-30 в кількості 3 штук, і 120 мм міномети. Частина снарядів потрапила в склад ПММ, що викликало його загоряння. Потім загоряння досить швидко перейшло на сусідній бокс, де знаходився БК на 120, 122, 152 мм і ствольна артилерія. Всі запаси ПММ і БК згоріли, ствольна артилерія знищена,
— додав радник Президента.

За словами Бірюкова, після роботи українських реактивних систем залпового вогню позиції обстріляли ще й з 122-мм гаубиць (2С1 "Гвоздика").

"Через 15-20 хвилин після роботи РСЗВ за тими ж реквізитами вислали багато букетів. Квіти. Гвоздики, так. З іншої позиції природно. Для закріплення педагогічного ефекту, так би мовити", — зазначив він.

Нагадаємо, у п'ятницю Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив, що у випадку збільшення активності Росії Україна буде змушена ввести воєнний стан і мобілізувати весь наявний потенціал.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"