ban2

Покарання рублем. Бойовики на Донбасі зустрінуть свята без грошей через пияцтво та саботаж

За даними розвідки, після оголошення режиму припинення вогню військова дисципліна серед бойовиків різко погіршилася. Бойовиків на Донбасі вирішили залишити без грошового забезпечення на час новорічних свят для утримання їх у готовності на випадок необхідності застосування через різке погіршення дисципліни. Про це повідомило ГУ розвідки Міноборони України на своїй сторінці у Facebook.

"Серед особового складу у підрозділах 6-го окремого мотострілецького полку (Кадіївка) та 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ збільшилась кількість випадків пияцтва, вживання наркотичних речовин, саботажу виконання наказів і розпоряджень, самовільного залишення військовослужбовцями бойових позицій, безчинств у громадських місцях та правопорушень по відношенню до місцевого населення", - йдеться у повідомленні.

Також розвідники розповіли, що 24 грудня "військовослужбовець 6-го окремого мотострілецького полку" самовільно залишив місце служби зі зброєю, пограбував місцевий магазин та погрожував зброєю місцевим мешканцям. За даними українських військових, виплату грошей особовому складу бойових підрозділів російських найманців за грудень перенесено на 2017 рік.

Нагадаємо, минулої доби вперше за шість днів обійшлося без втрат українських військовослужбовців на Світлодарській дузі, але один боєць все ж зазнав поранень. Водночас російсько-окупаційні війська відверто порушували Мінські домовленості. Так, за добу здійснили 39 обстрілів по позиціях українських військових.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"