На Київщині затримали секретаря "Молодої республіки" бойовиків
- Опубліковано в Російська окупація
- 0 коментарів
Співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали у Київській області секретаря сепаратистської організації "Молодая республика", створеної під особистим контролем ватажка "ДНР" Захарченка і терориста "Мотороли".
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу СБУ.
"Фейкове утворення спеціалізувалося на залученні молоді Донбасу до незаконних збройних формувань сепаратистів. На базі організації проходила підготовка молодих найманців бойовиків, до якої постійно залучалися російські військові "откомандированные" в Україну", - йдеться у повідомленні.
Прес-служба зазначає, що діяльність "Молодой республики" координувалася російськими спецслужбами. Для отримання нових інструкцій та звітів перед ними секретар регулярно виїжджав до Москви.
"Триває перевірка інформації щодо планів затриманого організувати за завданням російських спецслужб диверсійні та терористичні акти з метою дестабілізації ситуації в Україні напередодні місцевих виборів", - повідомляють в СБУ.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Фашик Донецький: как окупантская абизяна штурмувала бандеровскую дверь в подъезд
- Фашик Донецький: Духовные новости из оккупации
- Суд дав дозвіл на затримання Януковича та екс-міністра Захарченка
- Бійці ВСУ "привітали" терористів "ДНР" з Різдвом повстанськими колядками
- СБУ хоче допитати сепаратиста Губарєва наступного тижня

