ban2

І.Алієв: Азербайджан не дозволить створити вірменську державу на своїй території

Азербайджан не претендує на чужу територію, але й свого не віддасть, ніколи не допустимо, щоб на землі Азербайджану була створена ще одна вірменська держава. Про це під час свого виступу на засіданні уряду зазначив президент Азербайджану Ільхам Алієв, передає УНН із посиланням на АПА.

“Азербайджан захищає свою землю, ми не претендуємо на території іншої держави. Але і свою землю нікому не віддамо. Ніколи не допустимо, щоб на землі Азербайджану було створено другу вірменську державу. Після кривавих сутичок міжнародне співтовариство висловило свою стурбованість. Керівники країн-співголів МГ ОБСЄ висловили прихильність мирним переговорам, зробили заяви про врегулювання питання мирним шляхом. Ми хочемо того ж”, — зазначив він.

Також І.Алієв наголосив, що азербайджанська сторона у нагірно-карабаському конфлікті є віддана процесу мирних переговорів.

“ЗС Вірменії повинні піти з окупованих ними земель, громадяни Азербайджану повинні повернутися до рідних домівок. Після цього в регіоні може бути досягнуто миру і безпеку. Принцип самовизначення народів не повинен виправдовувати порушення територіальної цілісності держав”, - наголосив президент Азербайджану.

Нагадаємо, що конфлікт в Нагірному Карабаху загострився в ніч на 2 квітня і переріс у збройні сутички, які сторони конфлікту називають наймасштабнішими за останні 22 роки.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"