ban2

Родичі жертв малазійського "Боїнга" судитимуться з Путіним

Родичі загиблих у катастрофі на Донбасі "Боїнга 777" вимагають від Росії та особисто від Володимира Путіна виплатити 330 мільйонів доларів компенсації за завдану моральну шкоду.

Як повідомляє Reuters, відповідний позов до Європейського суду з прав людини подала австралійська юридична компанія LHD Lawyers, яка представляє інтереси родичів жертв катастрофи.

9 травня 2016 року 33 особи з Австралії, Нової Зеландії та Малайзії подали колективний позов і вимагають компенсації в розмірі 10 мільйонів доларів за кожного загиблого. Відтак, загальна сума становить 330 мільйонів.

Юристи з Сіднея в скарзі відзначили, що Росія доклала всіх зусиль, щоб не піддати розголосові свою роль у цій трагедії.

Зокрема, російський уряд не віддав наказу провести власне внутрішнє розслідування та відмовився співпрацювати щодо реконструкції кабіни пілотів літака. Також російські шпигуни намагалися зламати комп'ютерну систему нідерландської Ради безпеки, щоб до його опублікування дістатися до звіту про причини трагедії.

Як відомо, внаслідок теракту Boeing 777, який впав біля Тореза Донецької області, загинуло 297 людей.

До слова, американська аналітично-розвідувальна компанія Stratfor знайшла супутникове фото на, якому зображений "Бук", що пересувається окупованою територією Донбасу в день катастрофи.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"