ban2

Жодного "представництва ДНР" в Італії немає - посол спростував фейк

Бойовиків в Італії легалізувати не збираються, а шоу з відкриттям "представництва ДНР" у Турині - провокація проросійських сил.

Про це заявив посол України в Італії Євген Перелигін в коментарі ЛІГА.net.

"Станом на сьогодні жодного "представництва ДНР" або іншої фейкової республіки на території Італії не зареєстровано", - заявив він.

За словами дипломата, те, що сталося вчора в Турині - "спроба декількох окремих членів некомерційного фонду Магеллан взяти на себе функції представляти інтереси сепаратистів з Донбасу".

В ефірі 112 каналу Перелигін підтвердив, що серед ініціаторов даної акції - місцеві політики Мауріціо Марроне (організація "Брати Італії") та Елізео Бертолазі

"Це провокація окремих громадян Італії. Прізвища двох з них (Марроне і Бертолазі) нам відомі, в 2015-2016 роках вони неодноразово здійснювали приватні поїздки на територію, окуповану ДНР.
Україна ввела проти них санкції, їм заборонений в’їзд в України", - наголосив посол.

Раніше самопроголошене керівництво окупованого Донецька заявило, що 14 грудня за участі представників трьох італійських партій, що декларують праву ідеологію, у Турині було відкрите "представництво ДНР".

Дану інформацію підтвердила італійська команда проекту Stopfake.org, що займається спростуванням неправдивої інформації про події в Україні. В Stopfake наголосили, що дана інформація не є фейком.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"