ban2

Банки Франції відмовилися кредитувати президентську кампанію Марін Ле Пен

Всі французькі банки відмовилися видати кредит на президентську кампанію для лідера французьких ультраправих Марін Ле Пен.   Про це лідер ультраправої партії "Національний фронт" заявила в ефірі BFM-TV.

"Всі французькі банки відмовляються кредитувати мою президентську кампанію, попри те, що вони нічим не ризикують, адже ми впевнені в тому, що зможемо набрати більше ніж 5%, таким чином, ми бачимо, що це політичне рішення", – заявила ультраправий політик.

За словами Ле Пен, їй бракує 6 млн євро для проведення повноцінної кампанії.

"Я боролася з банками (Франції – ред.), адже це (позиція банків щодо фінансування кампанії Ле Пен – ред.) є загрозою для демократії. Я звернулася до європейських, англійських, американських, російських банків і, звичайно, прийму допомогу від першого, хто буде готовий виділити кошти", – наголосила Ле Пен.

Варто додати, що у 2014 році Ле Пен отримала кредит у розмірі 9 млн євро для фінансування своєї кампанії в Першому чесько-російському банку.

Наприкінці минулого року стало відомо, що російська Агенція зі страхування вкладів подала позов до суду через борг партії Ле Пен перед банком, права на який Перший чесько-російський банк "передав третій особі".

Про це повідомила російська інформаційна агенція RNS. Сам банк був позбавлений Банком Росії ліцензії 1 липня 2016 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер французьких ультраправих, кандидат у президенти Марін Ле Пен заявила, що анексія українського Криму Росією "не була незаконною", оскільки на референдумі "люди проголосували за те, щоб приєднатися до Росії".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"