ban2

Сили АТО знищили одну передову позицію противника в районі Спартака на Донеччині

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Російсько-терористичні війська продовжують обладнати район зосередження та проводяться інженерні роботи. Про це у соцмережі Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, передає УНН.

В результаті бойових дій українських військ знищена одна передова позиція противника в районі Спартака і одна - між н.п. Пескі і Красногорівка. Після чого противник почав масований обстріл з важкого піхотного озброєння позицій українських військ в даних районах.

"До лівого флангу Дебальцевського плацдарама (район Чорнухине), після невдалого штурму, противник підтягнув свіжі формування. З районів Стаханова і Алчевська перекинута бронетехніка (до 6 танків і до 10 інших бойових броньованих машин).

В районі н.п. Єленовка російсько-терористичні війська продовжують обладнати район зосередження. Розбитий базовий табір, проводяться інженерні роботи.

В районі н.п. Трьохізбенка зосереджена посилена ротний тактична група противника, що включає до 16 одиниць бронетехніки. Південніше розташована підтримуюча артилерійська група (до 6 одиниць артилерії).
В районі н.п. Маріуполь зафіксовано висування вперед передових ударних груп противника загальною чисельністю до 2-х рот", - написав Д.Тимчук.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"