ban2

Росіянина, який намагався підірвати український блокпост, посадили на 8 років

Громадянина РФ засуджено до 8 років позбавлення волі за створення терористичної організації на Донеччині
Як повідомили Еспресо.TV в прес-службі прокуратури Донецької області, вироком Слов’янського міськрайонного суду громадянина Російської Федерації визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної організації), ч.2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Слідством встановлено, що у лютому 2014 року мешканець Рязанської області спільно з іншими громадянами Російської Федерації, прибув на територію АР Крим, де став членом угруповання, яке своїми діями сприяло анексії Кримського півострова Російською Федерацією. Після цього чоловік поїхав на схід України, де продовжив злочинні наміри, вступивши до терористичної організації "ДНР".

Він разом із іншими членами терористичної організації "ДНР" брав участь у масових заворушеннях у місті Донецьку та Донецькій області.

Зокрема, 14 червня 2014 року бойовик разом з поплічником, маючи при собі зброю вирішили напасти та підірвати блокпост сил АТО неподалік с. Юрківка Донецької області. Однак, під час нападу його було затримано військовослужбовцями Збройних Сил України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"