ban2

Україна візьме участь у "кризових" навчаннях НАТО

Завтра, 4 березня, НАТО починає 19-ті щорічні командно-штабні навчання з відпрацювання взаємодії при вирішенні кризових ситуацій (Crisis Management Exercise, CMX), які триватимуть до 10 березня

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Альянсу.

"Навчання будуть присвячені зміцненню морської безпеки. Їх метою є відпрацювання процедур з кризового урегулювання за участю цивільного і військового персоналу в національних столицях, в штаб-квартирі Альянсу і обох стратегічних командуваннях НАТО. У той же час відзначається, що навчання не передбачають розміщення військ", - йдеться у повідомленні.

Цього року за основу сценарію навчань узятий вигаданий криза, яка розгортається між двома країнами, які не є членами НАТО і знаходяться на відстані від країн-членів альянсу.

Відзначається, що в навчаннях також візьмуть участь Австралія, Фінляндія, Японія, Швеція та Україна. Спостерігачами виступатимуть Південна Корея, Нова Зеландія і Грузія, а також представники ООН, Європейського союзу, Міжнародного комітету червоного Хреста та Міжнародного енергетичного агентства. Відзначимо, Україна вже брала участь у навчаннях в 2010 році.

"Навчання будуть присвячені зміцненню морської безпеки. Їх метою є відпрацювання процедур з кризового урегулювання за участю цивільного і військового персоналу в національних столицях, в штаб-квартирі Альянсу і обох стратегічних командуваннях НАТО. У той же час відзначається, що навчання не передбачають розміщення військ", - повідомили в НАТО.

Повідомляється, що цього року за основу сценарію навчань узятий вигаданий криза, яка розгортається між двома країнами, які не є членами НАТО і знаходяться на відстані від країн-членів альянсу.

Відзначається, що в навчаннях також візьмуть участь Австралія, Фінляндія, Японія, Швеція та Україна. Спостерігачами виступатимуть Південна Корея, Нова Зеландія і Грузія, а також представники ООН, Європейського союзу, Міжнародного комітету червоного Хреста та Міжнародного енергетичного агентства.

Нагадаємо, Україна вже брала участь у подібних навчаннях у 2010 році.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"