ban2

Експерти програми НАТО відвідали Військову академію у Одесі

Під час зустрічі з керівним складом військового навчального закладу представник Політдиректорату Міжнародного секретаріату НАТО Маріуш Соліс та професор Алан Столберг ознайомились зі станом реалізації Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP), взяли участь в обговоренні проблемних питань щодо удосконалення навчальних дисциплін у відповідності з принципами їх побудови та викладання, що існують у вищих військових навчальних закладах Альянсу.

Результатом спільної роботи сторін стало визначення напрямків подальшого співробітництва, які стосуються розвитку професійних навичок й педагогічної майстерності професорсько-викладацького складу, розробки та удосконалення навчавльних програм, залучення до навчального процесу міжнародних експертів, проведення мовної підготовки викладачів та розвитку системи дистанційної освіти.

В рамках візиту до Військової академії (м. Одеса) почесні гості оглянули музей академії та ознайомилися з особливостями навчального процесу, відвідавши заняття курсантів на кафедрах.

Варто зазначити, що завдяки тісному міжнародному співробітництву в рамках Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP) колектив Військової академії (м. Одеса) активно співпрацює з вищими військовими навчальними закладами країн НАТО, проводить роботу щодо створення нових навчальних програм, а також підготовки викладачів за сучасними освітніми методиками світової військової школи.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"