ban2

За добу прикордонники затримали 58 вантажівок з продуктами для бойовиків

Протягом минулої доби прикордонники перехопили 58 транспортних засобів, які перевозили на підконтрольні проросійським бойовикам території Донбасу товари без відповідних супровідних документів.

Як повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби, з них 33 автомобілі були зупинені під час спроби об'їзду визначених дорожніх коридорів.

При цьому зазначається, що під час затримання одного з вантажних автомобілів в районі населеного пункту Степне, Донецької області співробітникам Держприкордонслужбиприкордонникам довелось застосувати зброю.

"Для зупинки транспортного засобу, який прямував в об'їзд контрольного посту прикордонним нарядом було здійснено 10 попереджувальних пострілів вгору з автомата Калашникова. В подальшому при огляді автомобіля було виявлено подвійний пакет документів на вантаж", - йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Посилення контролю за переміщенням товарів і вантажів, в тому числі і за тими, які прямують через контрольні пункти в'їзду-виїзду у зоні АТО у Держприкордонслужбі пояснюють виконанням відповідних рішень Президента та Кабінету міністрів України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"