ban2

Міліція "накрила" у Краматорську підпільний цех, що виробляв спирт для "ДНР"

Працівниками Управління з боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Донецькій області викрили злочинну групу, учасники якої організували підпільний цех з виробництва спирту, який поставлявся на територію, окуповану так званою "ДНР" для виготовлення лікеро-горілчаної продукції

Про це Еспресо.TV повідомили у прес-службі МВС.

Встановлено, що до угруповання входили мешканці Крамарторська, Донецька та Харківської області.

Спиртовий продукт вироблявся у цеху, розташованому в м. Краматорськ на території колишнього лікеро-горілчаного заводу з ферментів, що поставлялися з Харкова.

У подальшому незаконно вироблена сировина транспортувалася в цистернах на вантажних автомобілях за підробленими документами під виглядом біопалива або тосолу на окуповану територію, а саме в м. Донецьк, через блокпост "Курахово".

Надалі спирт використовувався для виготовлення лікеро-горілчаної продукції, відомих виробників, яка поставлялася на контрольовану владою України територію.

В ході документування незаконної діяльності злочинної групи проведено ряд обшуків. Виявлено близько 10 тон дріжджів, 5 тон спирту, патока, ферменти тощо.

В цеху працювало по 15 осіб у 2 зміни, а потужність виробництва складала 20 тонн на добу.

Також, на підпільному виробництві розташовувалася лабораторія з розробки хімічних ферментів, які додавалися до спиртової продукції з метою пришвидшення виробництва.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"