ban2

У Костянтинівці затримали приїжджих сепаратистів, які підбурювали натовп до заворушень

Міліція затримала підбурювачів заворушень у місті Костянтинівка, їхні особи вже встановлено

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу МВС України.

"Станом на 23.00 16 березня там залишалися 30-50 молодих людей у віці від 18 до 30 років. Вони вимагали справедливого і негайного покарання військовослужбовців, з вини яких загинула дитина", - сказав начальник Донецької міліції В'ячеслав Аброськін.

Він наголосив, що правоохоронцям вдалося переконати більшу частину присутніх розійтися. Міліція Костянтинівки несе службу в посиленому варіанті.

"Усі факти масових заворушень задокументовані, особи організаторів встановлені. Ситуація в місті стабілізована", – підкреслив керівник міліції Донецької області.

Нині у місті спокійно, у міліції кажуть, що підбурювали місцевих приїжджі сепаратисти.

Правоохоронці затримали підбурювачів заворушень, їхні особи вже встановлено.

"Виявилося, що ця людина активно підтримувала під час окупації Костянтинівки 28 травня і була на боці сепаратистів. До нього буде маса питань, тому що його не було на нашій території весь цей час, а в цей момент він з'явився", - повідомив заступник керівника Донецької міліції Ілля Ківа в інтерв’ю ТСН.

Розслідування ДТП у Костянтинівці бере під особистий контроль головний військовій прокурор України. Він уже вилетів на місце трагедії у Донецьку область і вже наголосив, що до роботи будуть залучені найкращі слідчі прокуратури і працівники МВС. Зараз вже опитані основні свідки та затримані підозрювані у скоєні цього злочину, переконує прокурор.

"На даний момент затримано двоє військовослужбовців, один командир, другий рядового складу, які обґрунтовано підозрюються у скоєні цього ДТП, тобто цього злочину. За дорученням Президента я невідкладно вилітаю на місце події. З одним з керівників МВС ми скоординуємо наші дії по швидкому неупередженому справедливому і невідворотному покаранню тих, хто спричинив цю трагедію", - заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Нагадаємо, 16 березня вдень у місті Костянтинівка на Донеччині БМД під керуванням українських військовослужбовців спричинила смертельну ДТП. Суд застосував запобіжний захід до солдата-винуватця дорожньо-транспортної пригоди у вигляді тримання під вартою. Генштаб відсторонив від посади комбата на час розслідування смертельного ДТП.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"