ban2

"Гори, хамон! Відроджуйся, Росіє!": Росіянин на камеру спалив заборонені харчі

В інтернеті з'явився ролик, на якому житель Нижньовартовська провів власну іронічну акцію зі знищення санкційних продуктів

Відповідний сюжет опублікований на YouTube, передає Еспресо.TV.

Автор відео нарікає на те, що в місті немає пересувних крематоріїв і доводиться все робити кустарним методом. "А був би такий переносний спалювач продуктів, як було б здорово!" - мріє він.

"У мене дуже мало грошей, я б це все і сам з'їв. Але виділив, купив це, щоб спалити, бо я підтримую (уряд. - Ред.). І ми піднімемо Росію коли-небудь з колін", - говорить автор відео .

Для своєї акції він придбав шматок свинини, яку підписав Jamon, щоб зрозуміли у США і сир "Сіртакі".

"Виявляється, він зроблений у Франції. Як він потрапив сюди, я не знаю. Але смачний. Ви не дивіться, що він розкритий, там є небагато. Просто в процесі підготовки до зйомок з'їли половину, бо він справді смачний", - говорить автор.

Санкційні продукти він полив рідиною для розпалювання вугілля і спалив. Ролик закінчується словами "Відроджуйся, Росія!".

Цікаво, що багато росіян, які прокоментували "патріотичне" відео, не помітили сарказм автора.

Нагадаємо, Володимир Путін розпорядився розробити закон, що дозволить знищувати заборонені санкціями продукти. Комуніст Геннадій Зюганов запропонував віддавати їх бойовикам Донбасу.

Пізніше у Путіна розповіли, що знищуватимуть санкційний сир бульдозером. У Россільгоспнагляді ж заявили, що збираються згодовувати заборонені продукти з Євросоюзу коровам і свиням.

Шукати і ліквідовувати заборонені до ввезення товари російські митники та перевіряючі будуть не тільки на кордоні, а й в магазинах та на складах.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"