ban2

Навальний оприлюднив докази оплати "яхти Пєскова" російським бізнесменом

Олексій Навальний стверджує, що його Фонд боротьби з корупцією отримав через сервіс анонімної відправки матеріалів для розслідувань інформацію, що підтверджує, що бізнесмен Зіявудін Магомедов оплатив відпочинок прес-секретаря Дмитра Пєскова на дорогій яхті "Мальтійський сокіл"

Про це він написав у своєму блозі, пише Еспресо.TV

"Син олігарха Зії Магомедова, якого ми звинувачуємо в тому, що він заплатив хабар Пєскову, орендувавши для його відпочинку яхту "Maltese Falcon", катається на водному мотоциклі. Причому в той же самий час, коли дочка Пєскова і Навки у фірмовому халаті "Maltese Falcon" фотографується на борту яхти", - написав він.

Навальний наголошує, що на водному мотоциклі сина олігарха є маркування "Maltese Falcon".

При цьому на сайті орендування яхти зазначено, що з нею в комплекті йдуть два таких мотоцикли.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що Пєсков проводить відпочинок на яхті Maltese Falcon на Сардинії. Сам Пєсков заявив, що проводить відпустку в готелі на Сицилії. За інформацією російського опозиціонера, Магомедов оплатив відпочинок Пєскова на яхті "Maltese Falcon". За що саме був заплачений хабар, Навальний не уточнив.

На початку серпня Навальний також привернув увагу до годинника Пєскова, який той одягнув на своє весілля з фігуристкою Тетяною Навкою. За версією Навального, він коштує $ 620 тис. Прес-секретар Путіна заявив, що годинник коштує дешевше й назвав його подарунком дружини на весілля.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"