ban2

Президент Ізраїлю виступив за негайну деокупацію Криму та виконання Росією мінських угод

Президент України Петро Порошенко провів переговори з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном. Як повідомляє «Є!», про це повідомили у прес-службі президента.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього порядку денного та подальшого розвитку традиційно дружніх відносин між Україною та Ізраїлем, а також шляхи поглиблення взаємодії двох держав у вирішенні актуальних міжнародних проблем, – сказали представники АП. - Президент України окремо поінформував президента Ізраїлю про загрозливий розвиток ситуації на Донбасі.

Обидва співрозмовники підтвердили необхідність повного виконання Мінських домовленостей, а також виступили за негайну деокупацію Криму та відновлення українського суверенітету на півостров.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"