ban2

Поліція Берліну покарає за російський фейк щодо викраденої мігрантами дівчинки

У поліції Берліну обіцяють не залишити без уваги безпідставні звинувачення в соціальних мережах на свою адресу у зв'язку з повідомленнями про нібито викрадену та зґвалтовану дівчину з родини російськомовних німців. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Німецьку хвилю".

У заяві поліції сказано, що 13-річна дівчинка справді на певний час зникала. Але не йдеться ані про викрадення, ані про зґвалтування.

Під заявою є відповідь на коментарі в Facebook про те, що поліцейські використовували недобросовісні методи, щоб змусити дівчинку дати певні свідчення.

"Ви стверджуєте, що службовці поліції вчинили злочин, використавши заборонені методи допиту. Ми не залишимо ці висловлювання без уваги", - заявляє поліція. Далі говориться, що автори подібних необґрунтованих тверджень можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, а відповідні записи будуть приховані.

Історію про те, що мігранти нібито викрали й зґвалтували 13-річну дівчину в Берліні активно розкручували німецькі неонацисти та деякі російські ЗМІ та користувачі соцмереж. Ці дві категорії стверджували в соцмережах, що поліція не розслідує цей "злочин", якого насправді не було.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"