ban2

Німеччина не буде будувати "Північний потік-2"

Найбільша нафтогазовидобувна компанія Німеччини Wintershall вийшла з проекту будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це заявив представник компанії, повідомляє DW.

Проте він зазначив, що, незважаючи на це рішення, Wintershall (дочірнє підприємство хімічного концерну BASF) як і раніше "зацікавлена ​​в реалізації проекту і залишається партнером". Представник компанії наголосив, що цей крок не позначиться на будівництві другої гілки газопроводу, яка буде прокладена по дну Балтійського моря.

У той же день учасники "Північного потоку-2" Engie, "Газпром", OMV, Shell, Uniper і Wintershall відкликали повідомлення про створення спільного підприємства, подану ними в антимонопольний орган Польщі.

В кінці липня польський антимонопольний регулятор UOKiK не погодив створення спільного підприємства для будівництва "Північного потоку-2". Заснування компанії з прокладання газопроводу може призвести до обмеження конкуренції на ринку газу, зазначалося в заяві регулятора.

Тим часом російські ЗМІ вже пишуть, що "Газпрому" доведеться будувати "Північний потік-2" самостійно. "Північний потік-2" повинен проходити по дну Балтійського моря і транспортувати газ з Росії на внутрішній європейський ринок. Планується, що потужність газопроводу складе 55 млрд кубометрів на рік, що дозволить вдвічі збільшити поставки газу до Німеччини.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"