ban2

У Росії екс-слідчий подав до суду на ФСБ через війну з Грузією

Росіянин Ігор Степанов, який очолював відділ міжнародно-правового співробітництва Слідчого комітету, подав до суду на Федеральну службу безпеки

Про це повідомляє РБК.

Він просить повідомити, чому він був відправлений до Грузії під час війни в серпні 2008 року.

У своєму позові, колишній слідчий зазначає, що 10 серпня 2008 року президент Дмитро Медведєв доручив Слідчому комітету при прокуратурі "документувати злочини в Південній Осетії для кримінального переслідування винних".

"11 серпня о складі групи співробітників я вилетів з Москви до Владикавказа, де нам видали військову форму, а вранці 12 серпня на броньованих армійських "Уралах" в супроводі кількох БТР охорони ми виступили в Південну Осетію для виконання наказу верховного головнокомандувача", - зазначив Степанов . За його словами, 14 серпня за наказом голови СК Олександра Бастрикіна він на вертольоті повернувся з Цхінвалі до Владикавказа.

У березні і в червні 2016 року Степанов звертався в ФСБ з проханням повідомити йому, на підставі якого наказу і в складі "якого підрозділу чи військової частини співробітники центрального апарату Слідчого комітету перетинали державний кордон Росії та Грузії".

Відповідь колишній співробітник СК так і не отримав, тому тепер він просить суд зобов'язати ФСБ відреагувати на його звернення.

У прес-службі Міщанського суду  підтвердили, що заяву прийнято до розгляду. Засідання відбудеться в середу, 7 грудня.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"