ban2

Путін дозволив побиття в`язнів

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, що надає право співробітникам Федеральної служби виконання покарань застосовувати фізичну силу, спеціальні засоби та вогнепальну зброю проти утримуваних у в’язницях і слідчих ізоляторах
Про це повідомляє Радіо Свобода.

У законі йдеться, що заходи фізичного впливу щодо ув'язнених дозволяються в разі виникнення небезпеки для здоров’я та життя співробітників ФСВП.

Законопроект, який було внесено до Держдуми Росії у травні 2015 року, різко розкритикували правозахисники.

Поправки до законопроекту російські депутати ухвалили у грудні 2016 року – за місяць після оприлюднення листа ув’язненого опозиційного активіста Ільдара Дадіна щодо тортур у колонії.

Зі змісту законопроекту було виключено право пенітенціарників застосовувати фізичну силу, зброю та спецзасоби за порушення режиму утримання, а також стріляти по скупченню людей, якщо можуть постраждати випадкові особи.

Держдума Росії ухвалила документ 21 грудня 2016 року.

Нагадаємо, українець Андрій Захтей, якого російські силовики затримали в окупованому Криму за звинуваченнями в нібито підготовці диверсій, заявив про катування з боку співробітників ФСБ.
47 українських військових, які перебували в полоні, вирішили звернутися до міжнародних інстанцій через жорстоке поводження з боку російських спецслужб.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"