ban2

Федерація легкої атлетики Росії буде судитися зі ЗМІ, який викрив її допінгову систему

Всеросійська федерація легкої атлетики (ВФЛА) наступного тижня подасть два позови до німецького телеканалу ARD, який на початку грудня показав документальний фільм про систематичному вживанні допінгу російськими легкоатлетами

Про це заявив президент ВФЛА Валентин Балахничев, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "ТАСС".

"Ми провели консультації з німецькими юристами, які спеціалізуються на подібних справах. Думаю, наступного тижня федерація подасть два позови до ARD. Мова йде про невтручання в приватне життя й очорнення репутації ВФЛА. Ми були ображені звинуваченнями, що прозвучали у фільмі, і будемо домагатися справедливості в суді. ВФЛА провела розслідування, внаслідок якого встановили, що закадровий текст у фільмі каналу ARD не відповідає словам, які говорили учасники зйомки насправді. Крім того, запис явно був змонтований, автори фільму - серйозні картярі", - сказав Балахничев.

Документальний фільм, показаний ARD, оповідає про систематичне вживання допінгу легкоатлетами з Росії. Героями фільму є легкоатлетка Юлія Степанова та її чоловік Віталій Степанов - колишній співробітник Російського антидопінгового агентства (РУСАДА), які виступили в ролі основних викривачів.

З обвинуваченнями на адресу ВФЛА виступили і колишній тренер збірної Росії Олег Попов, і викриті раніше у вживанні допінгу легкоатлети Євгена Печоріна і Валентин Кругляков.

У фільмі був використана запис з мобільного пристрою, в якій олімпійська чемпіонка в бігу на 800 метрів Марія Савінова розповідає про вживання допінгу. Також ARD продемонстрував запис за участю тренера Савінової Володимира Казаріна, який нібито давав заборонений препарат "оксандролон" іншому спортсмену.

У зв'язку з цим ВФЛА звернулася в ARD з проханням надати вихідні матеріали фільму, але телеканал відповів відмовою.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"