ban2

Збірна України з перемоги стартувала на міжнародному турнірі з пляжного футболу

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Збірна України з пляжного футболу, перемігши господарів турніру 5:4, вдало стартувала на етапі "Euro Beach Soccer League 2015", який приймає Угорщина. Про це повідомляє УНН з посиланням на ФФУ.
Уже на 2-й хвилині дебютант збірної Тарас Коваленко діставав м’яч із сітки власних воріт, а менш ніж за дві хвилини до перерви йому ще раз довелося повторити цю процедуру.
Відкрити лік своїм голам на турнірі після першої перерви, вдалося ще одному новачку команди Максиму Войтоку. На 17-й хвилині угорці знову довели свою перевагу до двох м’ячів, а вже у третьому періоді ветеран "синьо-жовтих" Олег Зборовський скоротив відставання.
У заключні 6 хвилин основного часу українці домінували на майданчику і зуміли зрівняти рахунок. А менш ніж за 20 секунд до кінця додаткової 3-хвилинки Роман Пачев влучним пострілом приніс перемогу – 5:4.
Варто відзначити, що в іншому матчі групи збірна Швейцарії також в овертаймі переграла Іспанію – 6:5. Саме іспанці стануть наступним суперником команди Євгена Варениці.
Нагадаємо, до Суперфіналу вийдуть три збірні з чотирьох.
Додамо також ,цей відбірковий раунд стане останнім на шляху до Суперфіналу європейської ліги з пляжного футболу, який з 20 по 25 серпня прийматиме Естонія.