ban2

За «Кубок легенд» у Чикаго боротиметься ветеранська збірна України з футболу

Національна збірна України серед ветеранів візьме участь у міжнародному турнірі «Кубок легенд 2016», який 26-27 листопада відбудеться в Чикаго (США).

Про це повідомляє VIDIA із посланням на прес-службу Федерацію футболу України.

У змаганні візьмуть участь вісім команд з США та України. Нашу країну крім ветеранської збірної представлятиме одеський «Чорноморець». Решта команд з різних міст США – «Динамо» (Лос-Анджелес), «Карпати» (Коннектікут), «Чикаго Коннекшн», «Чикаго Юнайтед», ветерани футболу Польщі та ветерани футболу Болгарії.

«Цікаво відзначити, турнір стане справжнім святом українського футболу на американській землі, в складі всіх команд, крім двох останніх, виступатимуть українські футболісти», – зазначають у ФФУ.

До складу збірної України на «Кубку легенд» увійдуть зірки вітчизняного футболу кількох останніх десятиліть: Мирон Маркевич, Віктор Мороз, Едуард Цихмейструк, Іван Яремчук, Сергій Нагорняк, Володимир Єзерський, Віталій Косовський, Андрій Донець, Віталій Рева, Андрій Оксимець, Сергій Беженар, Олександр Призетко, Віталій Самойлов, Дмитро Пінчук та В’ячеслав Свідерський. Тренери Анатолій Дем’яненко і Володимир Лозинський.

«Збірна України серед ветеранів відправляється на представницький турнір в Чикаго з великими надіями та сподіваннями, – розповідає куратор збірної в системі ФФУ Олег Собуцький. – Всі знають, яку значну підтримку нашій країні надають США, яке потужне і надійне плече у наших заокеанських друзів. Ветеранська збірна була заснована у лютому цього року і за неповний рік встигла провести близько 30 дружніх матчів. Всі вони були присвячені підтримці наших Героїв – хлопців, які зараз захищають безпеку України на її східних кордонах, у зоні АТО».

Нагадаємо, зірковий тренер Андрій Шевченко зустрівся у Лондоні з місцевими пластунами.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"