ban2

Збірна України з баскетболу стартувала в Словаччині з перемоги над господарями турніру

Збірна України з баскетболу, яка продовжує готуватись до відбору Євробаскета-2017, перемогла в своєму першому поєдинку на Міжнародному турнірі в Словаччині, здолавши господарів турніру

На шосту контрольну зустріч Євген Мурзін знову випустив новий варіант п"ятірки з Артамоновим, Отверченко, Конєвим, Корнієнко і Фесенко в старті.

Найрезультативніший гравець турніру в Грузії і взагалі один з найкращих в атаці у нашої команди Мішула входив у гру з лави. Початок матчу видався нерезультативним: якщо в складі української збірної набрані бали розподілилися рівномірно, то у словаків найактивнішим був захисник Річард Корнер, який відпрацьовував не тільки в атаці, але й вдало допомогав партнерам на підбираннях.

Отримавши невелику перевагу за підсумками стартових 10 хвилин, відразу розвинути її нашій збірній не вдалося. Після повного провалу в дебюті поєдинку словаки зуміли налагодити відсоток реалізації кидків з гри, не дозволивши підопічним Мурзіна втікти у рахунку. У складі нашої команди, в свою чергу, активно працювала передня лінія на чолі з Корнієнко і Фесенко, а також Пустовим, який вдало увійшов в гру з лави.

Після великої перерви наші баскетболісти прибрали ініціативу до своїх рук. Липовий, який розпочинав поєдинок на лаві, видав відмінний відрізок з практично ідеальним відсотком з усіх дистанцій, а бігмени продовжували домінувати на щитах. Головною проблемою для нашої команди стали втрати, яких баскетболісти збірної України допустили майже вдвічі більше за суперника.

Завдяки результативній грі лави, зокрема Бояновські і Олівера, а також очкам другого шансу, господарі продовжували упиратися і навіть зуміли знову скоротити відставання до одного точного дальнього. Однак міні-ривок від наших баскетболістів на екваторі четвертого періоду виявився дуже своєчасним і визначив результат поєдинку. Точний дальній від Рябчука і вдалий відрізок Фесенка закрили питання щодо переможця матчу. Збірна України дотиснула господарів турніру в кінцівці і стартувала в Словаччині з перемоги - 72:65.

Наступний матч збірна України проведе завтра, 18-го серпня, і зіграють підопічні Мурзіна о 17:00 з командою Швейцарії.