ban2

На Донеччині судитимуть 7 міліціонерів, які перейшли на сторону терористів "ДНР"

КИЇВ. 30 липня. УНН. Слідчим управлінням прокуратури Донецької області завершені досудові розслідування у 7 кримінальних провадженнях стосовно колишніх правоохоронців, які перейшли на сторону терористичної організації “ДНР”. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури.
Слідчими прокуратури було встановлено, що у період з червня по липень 2014 року, коли адміністративні будівлі у містах Донецької області захоплювали представники терористичної організації “ДНР”, семеро правоохоронців самоусунулися від виконання службових обов’язків працівників правоохоронного органу та залишились у місті Донецьку. Через деякий час усі вказані особи, всупереч присязі працівника органів внутрішніх справ України, вступили до лав бойовиків та стали членами одного зі збройних формувань — так званої “поліції МВС ДНР”.
Серед міліціонерів-зрадників — 6 чоловіків та 1 жінка. До переходу на сторону бойовиків вони працювали у підрозділах МВС України в Донецькій області, а саме:
— Головному управлінні МВС України в Донецькій області;
— Донецькому МУ ГУМВС України в Донецькій області;
— Авдіївському МВ ГУМВС України в Донецькій області;
— Ленінському РВ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області;
— Кіровському РВ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області;
— Ворошиловському РВ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області.
На теперішній час обвинувачувані залишаються на тимчасово окупованій території. Враховуючи вказаний факт, прокуратурою прийнято рішення про передачу справ до суду для заочного засудження 7 міліціонерів.
За співпрацю з терористами їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"