ban2

З'явився сайт, на якому можна створити скаргу до ДАІ на паркувальників-порушників

Українські активісти створили онлайн-ресурс для скарг на порушників правил паркування

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Новий сервіс BadParking ускладнить життя порушникам правил паркування. Раніше цю проблему жваво обговорювали в соцмережах, але на ситуацію це не впливало, адже не завдавало проблем порушникам. Тепер новий сервіс BadParking спростив процедуру відправлення скарги до ДАІ.

Сервіс BadParking.in.ua призначено для створення скарг до Державної автомобільної інспекції України на дії водіїв автомобілів, які, на думку користувача сервісу, порушують Правила дорожнього руху, зокрема, у частині зупинки/стоянки транспортних засобів.

Після публікації фото на сайт сервіс створює форму і надає адресу відділення ДАІ, на яку слід відправити заповнений і роздрукований документ. "Навіть якщо ДАІ не випише штраф, а лише проведе профілактичну бесіду з власником автомобіля, наступного разу він двічі подумає, чи не створює його автівка перешкод для руху або псує газон", - стверджують автори проекту.

Для подання скарги необхідно вказати власні контактні дані: прізвище, ім'я, по батькові, адресу для листування та телефон. ДАІ не розглядатиме скаргу, подану анонімно, тому П.І.Б. заявника є обов'язковими. Адреса для листування потрібна для отримання відповіді від інспектора ДАІ, який розглядатиме скаргу, а телефон може бути використаний інспектором для уточнення деталей справи. Персональні дані заявників будуть використовуватись лише для заповнення форми заявки та в жодному разі не будуть надані стороннім особам чи опубліковані на сайті.

На сайті також працює карта зареєстрованих порушень.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"