ban2

У Краматорську керівництво АТО зустрілося з канадськими інспекторами

На Донеччині заступник керівника АТО полковник Костянтин Соколов провів робочу зустріч із представниками багатонаціональної інспекційної групи з Канади

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-центр АТО.

Інспекційну групу очолює офіцер збройних сил Канади підполковник Гарі Хардвік.

Окрім канадських військових у заході взяли участь офіцери з Данії, Чорногорії та Словаччини. Їх супроводжував представник українського Генштабу підполковник Дмитро Янталець.

Під час зустрічі полковник Костянтин Соколов поінформував іноземних інспекторів про ситуацію в зоні АТО, презентував останні факти присутності російських військ на території України та відповів на всі питання гостей. Крім цього, заступник керівника АТО щиро подякував канадським офіцерам за вагому підтримку, яку надає Канада нашій країні у непрості часи.

У свою чергу, підполковник Гарі Хардвік високо оцінив здобутки нашої армії за останній рік у боротьбі за свободу та незалежність своєї країни.

"Ми вражені героїзмом українських воїнів. Між Канадою та Україною налагоджені добрі і дружні зв’язки. Ми сподіваємося, що уряд Канади і надалі надаватиме допомогу та підтримуватиме Україну", - наголосив Хардвік.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"