ban2

Канадський "тіньовий" міністр вимагає підписати військову угоду з Україною

Замість відновлення діалогу з Росією Канада має продовжувати політику її ізоляції та підписати військову угоду з Україною
Таку думку висловив так званий тіньовий міністр оборони Канади Джеймс Безан, повідомляє "Укрінформ".

"Замість нормалізації відносин, як цього прагне глава міністерства закордонних справ Стефан Діон та прем'єр-міністр Джастін Трюдо, ми маємо продовжувати ізолювати Росію", - вважає Безан.

Він також закликав офіційну Оттаву підтримати українців, підписавши нарешті угоду про співробітництво між Міністерствами оборони Канади та України.

"Ми маємо переконатися, що Україна має засоби тренування та достатньо зброї, аби дати відпір гібридній війні, яку Росія веде на Донбасі. Ми маємо стримати її та витіснити з України", - зазначив політик.

За його словами, "жодне міжнародне партнерство ніколи не визнає Донбас чи Крим будь-чим іншим, ніж територією України".

Нагадаємо, що у листопаді під час зустрічі віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе із міністром оборони Канади Харджитом Саджаном вдалося нарешті остаточно домовитися про підписання міжвідомчої угоди. З того часу оборонні відомства обох країн узгоджують найзручнішу дату організації церемонії підписання.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"