ban2

Суд не захотів призначити екс-міністру юстиції Лавриновичу заставу у 8,5 млн грн, які просила ГПУ

Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Печерського суду щодо запобіжного заходу колишньому міністру юстиції Олександру Лавриновичу у вигляді застави в розмірі 1 млн 218 тис. грн, не задовольнивши апеляційне клопотання Генеральної прокуратури

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "РБК-Україна".

"Ухвала слідчого судді Печерського районного суду щодо застосування запобіжного заходу у вигляді застави, який становить 1 млн 218 тисяч гривень залишити без змін",- відповідне рішення оголосив головуючий суддя Олег Присяжнюк.

Раніше повідомлялося, що захист екс-міністра юстиції України Олександра Лавриновича оскаржив арешт трьох автомобілів і будинку Печерським районним судом Києва.

Зазначимо, ГПУ подала клопотала про арешт Лавриновича та встановлення застави у розмірі 8,5 млн грн.

Нагадаємо, 30 липня 2015 р. екс-главі Мін'юсту Лавриновичу оголосили про підозру.

У той же день Печерський районний суд Києва обрав Лавриновичу запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1,2 млн грн. Пізніше стало відомо, що прокуратура готує апеляційну скаргу на обрання судом запобіжного заходу Лавриновичу у вигляді застави.

За даними ГПУ, навесні 2013 року Лавринович спільно з його заступником підписали з юридичною фірмою "Скад" зарубіжної договір на проведення наукових досліджень і за 8,5 млн грн закупили висновок дослідний компанії, який не був фактично використаний під час розгляду справи в Європейському суді.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"